MENY

Medarbeidere i Læringsmiljøprosjektet

Læringsmiljøprosjektet foregår både i barnehager og skoler.

Prosjektledere for Læringsmiljøprosjektet er Marianne Torve Martinsen (barnehage) og Janne Støen (skole).

Veiledningsteamene består av forskere og pedagoger fra Læringsmiljøsenteret ved Universitetet i Stavanger, rådgivere og erfarne eiere og ledere i barnehage- og skole. Teamene er satt sammen slik at barnehager og skoler i samme kommune får veiledning fra samme team.

Team 1

Teamleder: Hanne Jahnsen

Finnmark:

Vadsø – Hanne Jahnsen og Eli Carstens (skole)

Nordland:

Hadsel – Janne Støen og Bente Bakken (skole)

               Marianne Torve Martinsen og Beate Isaksen (barnehage)

Oppland:

Steinerskolene på Lillehammer og Gjøvik-Toten: Janne Støen og Kristin Østvik

 

Team 2

Teamleder: Frank Rafaelsen

Trøndelag:

Trondheim – Hildegunn Fandrem og Gunn Britt Eikjok Andreassen (skole)

                     Frank Rafaelsen og Rigmor Abrahamsen (skole)

                     Henning Plischewski og Marianne Callan Gjerstad (barnehage)

                     Ingrid Midteide Løkken og Helene Berntsen Brennås (barnehage)

Østfold:

Aremark – Frank Rafaelsen og Tom Stormyr (skole)

                  Ingrid Midteide Løkken og Ann Karin Reiersen (barnehage)

 

Team 3

Teamleder: Erik Nordgreen

Møre og Romsdal:

Kristiansund – Arne Tveit og Elisabeth Rystad (skole)

Sykkylven – Erik Nordgreen og Frank Rafaelsen (skole)

                    Elin Nesvoll Vangsnes og Lill-Therese Hammerbekk Eidsvik (barnehage)

Hordaland:

Bergen – Erik Nordgreen, Per Olav Sørås og Janne Støen (skole)

Vest-Agder:

Songdalen – Erik Nordgreen og Kikki Schjølberg (skole)

 

Team 4

Teamleder: Liv Jorunn Byrkjedal-Sørby

Sogn og Fjordane:

Leikanger – Nina Grini og Bente Granberg (skole)

Rogaland:

Lund – Liv Jorunn Byrkjedal-Sørby og Anne Wilson (skole)

            Svanaug Lunde og Karen Brox Tregde (barnehage)

Buskerud:

Flesberg – Nina Grini og Wenche Lien (skole)

                  Randi Myklebust Sølvik, Ellen Elvethon og Inger Kristin Skaug (barnehage)

 

Team 5

Teamleder: Kari Stamland Gusfre

Aust-Agder:

Åmli – Kari Stamland Gusfre og Kari Anita Brendskag (skole)

Oppland:

Øystre Slidre Kari Stamland Gusfre og Anett Rabben (skole)

                         Henning Plischewski og Nanna Weberg (barnehage)

Team 6

Teamleder: Svein Nergaard

Akershus:

Frogn – Svein Nergaard og Håvard Ragnhildstveit (skole)

Oppland:

Jevnaker – Terje Angelskår og Trond Hansen Riise (skole)

                   Elin Nesvoll Vangsnes og Siri Mette Willerud (barnehage)

Vestfold:

Larvik – Svein Nergaard og Hanne Jahnsen (skole)