MENY

Medarbeidere i Læringsmiljøprosjektet

Læringsmiljøprosjektet foregår både i barnehager og skoler.

Prosjektledere for Læringsmiljøprosjektet er Marianne Torve Martinsen (barnehage) og Janne Støen (skole).

Veiledningsteamene består av forskere og pedagoger fra Læringsmiljøsenteret ved Universitetet i Stavanger, rådgivere og erfarne eiere og ledere i barnehage- og skole. Teamene er satt sammen slik at barnehager og skoler i samme kommune får veiledning fra samme team.

Team 1

Teamleder: Hanne Jahnsen

Finnmark

Vadsø

  • Hanne Jahnsen og Eli Carstens (skole)

Nordland

Hadsel

  • Janne Støen og Bente Bakken (skole)
  • Marianne Torve Martinsen og Beate Isaksen (barnehage)

Oppland

Steinerskolene på Lillehammer og Gjøvik-Toten

  • Janne Støen og Kristin Østvik

 

Team 2

Teamleder: Frank Rafaelsen

Trøndelag

Trondheim

  • Hildegunn Fandrem og Gunn Britt Eikjok Andreassen (skole)
  • Frank Rafaelsen og Rigmor Abrahamsen (skole)
  • Henning Plischewski og Marianne Callan Gjerstad (barnehage)
  • Ingrid Midteide Løkken og Helene Berntsen Brennås (barnehage)

Østfold

Aremark

  • Frank Rafaelsen og Tom Stormyr (skole)
  • Ingrid Midteide Løkken og Ann Karin Reiersen (barnehage)

 

Team 3

Teamleder: Erik Nordgreen

Møre og Romsdal

Kristiansund

  • Arne Tveit og Elisabeth Rystad (skole)

Sykkylven

  • Erik Nordgreen og Frank Rafaelsen (skole)
  • Elin Nesvoll Vangsnes og Lill-Therese Hammerbekk Eidsvik (barnehage)

Hordaland

Bergen

  • Erik Nordgreen, Per Olav Sørås og Janne Støen (skole)

Vest-Agder

Songdalen

  • Erik Nordgreen og Kikki Schjølberg (skole)

 

Team 4

Teamleder: Liv Jorunn Byrkjedal-Sørby

Sogn og Fjordane

Leikanger

  • Nina Grini og Bente Granberg (skole)

Rogaland

Lund

  • Liv Jorunn Byrkjedal-Sørby og Anne Wilson (skole)
  • Svanaug Lunde og Karen Brox Tregde (barnehage)

Buskerud

Flesberg

  • Nina Grini og Wenche Lien (skole)
  • Randi Myklebust Sølvik, Ellen Elvethon og Inger Kristin Skaug (barnehage)

 

Team 5

Teamleder: Kari Stamland Gusfre

Aust-Agder

Åmli

  • Kari Stamland Gusfre og Kari Anita Brendskag (skole)

Oppland

Øystre Slidre

  • Kari Stamland Gusfre og Anett Rabben (skole)
  • Henning Plischewski og Nanna Weberg (barnehage)

Team 6

Teamleder: Svein Nergaard

Akershus

Frogn

  • Svein Nergaard og Håvard Ragnhildstveit (skole)

Oppland

Jevnaker

  • Terje Angelskår og Trond Hansen Riise (skole)
  • Elin Nesvoll Vangsnes og Siri Mette Willerud (barnehage)

Vestfold

Larvik

  • Svein Nergaard og Hanne Jahnsen (skole)