MENY

Medarbeidere i prosjektet

  • Prosjektledelse

  • Bilde av Edvin Bru.

    Edvin Bru

    Prosjektleder i Resilient 
    Professor i utdanningspsykologi ved Læringsmiljøsenteret på Universitetet i Stavanger

    E-post: edvin.bru@uis.no

    Les mer om Edvin Bru

  • Bilde av Mari Rege.

    Mari Rege

    Prosjektleder i Resilient 
    Professor i samfunnsøkonomi ved Handelshøgskolen på Universitetet i Stavanger

    E-post: mari.rege@uis.no

    Les mer om Mari Rege

  • Bilde av Kjersti Tharaldsen.

    Kjersti B. Tharaldsen

    Leder for utviklingen av undervisningsopplegget ROBUST som evalueres i Resilient
    Førsteamanuensis i utdanningsvitenskap ved Læringsmiljøsenteret ved Universitetet i Stavanger

    E-post: kjersti.b.tharaldsen@uis.no

    Les mer om Kjersti Balle Tharaldsen

  • Nina Nygård Magnussen

    Nina Nygård Magnussen

    Leder for kommunenes medvirkning og deltakelse i Resilient 
    Utviklingsleder i Jærskulen

    E-post: nnm@jaerskulen.no

  • Foto: Jeanette Larsen

    Sigrun K. Ertesvåg

    Ansvarlig for å sikre og måle implementeringskvalitet i Resilient 
    Professor i utdanningsvitenskap ved Læringsmiljøsenteret på Universitetet i Stavanger.

    E-post: sigrun.ertesvag@uis.no

    Les mer om Sigrun K. Ertesvåg

     

  • Daglig administrasjon og kommunikasjon

  • Hilde Ness Sandvold

    Hilde Ness Sandvold

    Forskningskoordinator
    Handelshøgskolen ved Universitetet i Stavanger 

    E-post: hilde.sandvold@uis.no

  • Ina Midttveit. Foto: Jeanette Larsen

    Ina Midttveit

    Kommunikasjonsrådgiver
    Læringsmiljøsenteret ved Universitetet i Stavanger

    E-post: ina.midttveit@uis.no

  • Forskere og prosjektmedarbeidere

  • Paul Stallard.

    Paul Stallard

    Professor
    University of Bath

  • Terje Ogden

    Terje Ogden

    Professor
    Læringsmiljøsenteret ved Universitetet i Stavanger

  • Bilde av Lene Vestad.

    Lene Vestad

    Doktorgradsstudent
    Læringsmiljøsenteret ved Universitetet i Stavanger

    E-post: lene.vestad@uis.no

  • May Linn Auestad

    Doktorgradsstudent
    Handelshøgskolen ved Universitetet i Stavanger

    E-post: may.l.auestad@uis.no

  • Ingeborg Solli

    Førsteamanuensis
    Handelshøgskolen ved Universitetet i Stavanger

    E-post: ingeborg.f.solli@uis.no

  • Bilde av Nina Grini.

    Nina Grini

    Universitetslektor
    Læringsmiljøsenteret ved Universitetet i Stavanger

    E-post: nina.grini@uis.no

  • Elin Nesvoll Vangsnes. Foto: Hege Mathisen.

    Elin N. Vangsnes

    Universitetslektor
    Læringsmiljøsenteret ved Universitetet i Stavanger

    E-post: elin.vangsnes@uis.no