MENY

Medarbeidere i prosjektet

  • Bilde av Edvin Bru.

    Edvin Bru

    Professor og forskningsprosjektleder
    Læringsmiljøsenteret, Universitetet i Stavanger

    E-post: edvin.bru@uis.no

  • Bilde av Mari Rege.

    Mari Rege

    Professor og forskningsprosjektleder
    Handelshøgskolen, Universitetet i Stavanger

    E-post: mari.rege@uis.no

  • Foto: Jeanette Larsen

    Sigrun K. Ertesvåg

    Professor og forskningsprosjektleder
    Læringsmiljøsenteret, Universitetet i Stavanger

    E-post: sigrun.ertesvag@uis.no

     

  • Nina Nygård Magnussen

    Utviklingsleder
    Jærskulen

    E-post: nina.nygard.magnussen@klepp.kommune.no

  • Bilde av Kjersti Tharaldsen.

    Kjersti B. Tharaldsen

    Postdoktor og prosjektleder for undervisningsopplegget ROBUST
    Læringsmiljøsenteret, Universitetet i Stavanger

    E-post: kjersti.b.tharaldsen@uis.no

  • Bilde av Nina Grini.

    Nina Grini

    Universitetslektor
    Læringsmiljøsenteret, Universitetet i Stavanger

    E-post: nina.grini@uis.no

  • Elin Nesvoll Vangsnes. Foto: Hege Mathisen.

    Elin N. Vangsnes

    Universitetslektor
    Læringsmiljøsenteret, Universitetet i Stavanger

    E-post: elin.vangsnes@uis.no

  • Bilde av Lene Vestad.

    Lene Vestad

    Stipendiat
    Læringsmiljøsenteret, Universitetet i Stavanger

    E-post: lene.vestad@uis.no

  • Hilde Ness Sandvold

    Forskningskoordinator
    Handelshøgskolen, Universitetet i Stavanger 

    E-post: hilde.sandvold@uis.no

  • Paul Stallard.

    Paul Stallard

    Professor
    University of Bath